EDGAR

Česká spoločnosť, vyrábajúca inteligentnú zmes, ktorá obsahuje niekoľko druhov sacharidov. Tie dodávajú energiu postupne, bez výkyvov až niekoľko hodín. Pridaný proteín prodlžuje uvolňovanie glukózy do krvy a zaisťuje kvalitnú potravu svalom. MCT tuky se pri fyzickej aktivite ihneď vstrebávajú a menia v okamžitý zdroj energie. Edgar v sobe ukrýva ešte dalšie vychytávky: neesenciálna aminokyselina beta alanin zlepšuje fyzický výkon a oddiaľuje únavu. Citrulin malát, který rozširuje cievy, podporuje premenu tukov na energiu, chráni pred prekyselením a podiela sa na detoxikaciu pečene. Neobsahuje lepok, sladidlá ani kofeín a jeho dávku si môžeš prispôsobiť podla sebe.
Vyzkúšaj i magnézium v dobre vstrebatelnej chelátovej forme a tyčinky nabité proteinom. To všeko so zľavovým kódom: ocra.slovakia na ich webovej stránke: edgarpower.cz

BE LENKA

Chodiť naboso v dnešných mestských podmienkach je, priznajme si, trochu komplikované. Barefoot topánka prsty žiadno neutláča a neobmedzuje ich v pohybe. V skratke ti dáva maximálny komfort a slobodu pre všetky prsty. Dokonca aj pre malíček, na ktorý sa v bežnej obuvi často zabúda.

Zero drop = prirodzený pohyb. Špička a päta sú v jednej línii. Ťažisko tela je tak v prirodzenej polohe a nie je naklonené dopredu ako pri bežnej obuvy.
Nízka váha topánky = voľnosť. Chodiť po svete v „kanadách“ alebo v extra ľahkých topánkach je naozaj rozdiel, ktorý hneď pocítiš. Väčšinou ani nebudeš vedieť, že nejaké topánky na nohách máš. Nosenie barefoot topánok prináša naozaj veľa výhod. Tí čo sme s tým začali už nechceme prestať. My v Be Lenke sme tomu prepadli naplno…

Daj aj Ty slobodu svojím chodidlám. Využi zľavový kód: OCRA10 a objednaj si svoje vlastné barefootky na stránke belenka.sk

POWERLOGY

Správne stravovanie v dnešnom konzumnom svete nie je úplne jednoduché pre bežných ľudí. Preto je veľmi dôležité vybrať si kvalitné potraviny, ktoré nám aj v malom množstve prinesú vysokú hodnotu. Nejde tu len o podporu fyzického výkonu športovcov, ale najmä o zabezpečenie produktov, o ktoré sa môže oprieť každá domácnosť.
Špecializáciou POWERLOGY je zaobstaranie čo najlepšej výživy pre mozog a odstránenie mentálnej hmly či iných problémov, spôsobených práve nižšou kvalitou jedla, množstvom chémie a cukru. Veríme totiž, že nadpriemerný výkon si vyžaduje aj nadpriemernú životosprávu, ktorá naozaj chutí.
Cieľom POWERLOGY je uľahčiť nám prípravu raňajok či snackov tak, aby nám chutili a aby sme sa na ne mohli energeticky a zdravotne 100 % spoľahnúť. Neváhaj a vyskúšaj aj Ty kvalitné potraviny plné energie, ktoré vieš využiť  nielen na horách ako ja, ale aj v kuchyni.

So zľavovým kódom: POWEROCRA10 máš na stránke powerlogy.com nákup s 10% zľavou

PANEX – ZDRAVÝ ESHOP

Posilni svoju imunitu na maximum. Dopraj svojim kĺbom správnu výživu a regeneráciu. Doplň potrebné antioxidanty a zníž zápalové procesy na minimum. To všetko a ešte omnoho viac nájdeš v zdravom eshope – PANEX. Firma, ktorá sa zameriava sa na distribúciu produktov najvyššej kvality, s certifikátmi a pravidelnými hodnoteniami obsahu použitých surovín, prevažne vegánskej a vegetariánskej kvality. Vyberajú a dodávajú produkty s vyšším pomerom účinných látok, v ekonomických baleniach.

Využi aj Ty zľavu: ocra.slovakia na všetky produkty a objednaj na ich webovej stránke panex.sk

Menu